info
عکس ایستگاه اتوبوس مدرسه
category

ایستگاه اتوبوس مدرسه محله بابوکان، اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مدرسه

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

ایستگاه اتوبوس مدرسه (ایستگاه اتوبوس) در محله بابوکان اصفهان و خیابان جواد الائمه واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفده ایستگاه اتوبوس در محله بابوکان اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی داروخانه دکتر لاریان، مدرسه ابتدایی میرزا حسن دردشتی، سوپر مارکت ریحانه، کافی نت و مرکز بهداشت بابوکان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مدرسه اصفهان

در شهر اصفهان، محله بابوکان ، ایستگاه اتوبوس مدرسه اصفهان قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در شهدای بابوکان، جواد الائمه واقع شده است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس مدرسه اصفهان عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از اصفهان دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.
مکان‌های مشابه ایستگاه اتوبوس مدرسه


آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مدرسه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مدرسه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مدرسه ندارد.
location استان اصفهان، اصفهان، شهدای بابوکان، جواد الائمه
ثبت نظر و تصویر
neshan logo