info
عکس مطب دکتر حسین اشرف چشم پزشکی
category

مطب دکتر حسین اشرف چشم پزشکی محله قصر دشت، شیراز

درباره‌ی مطب دکتر حسین اشرف چشم پزشکی

مطب دکتر حسین اشرف چشم پزشکی (مطب پزشک) در محله قصر دشت شیراز و خیابان کنارگذر مطهری واقع شده است. این مطب یکی از بیست و یک مطب پزشک در محله قصر دشت شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پل زرگری، موسسه آموزش عالی آزاد نوید پارس، کافه فورته، دکتر امیر غفران و آژانس مسافرتی شیراز هجرت قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مطب به ایستگاه مترو شهید مطهری، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر پزشکان که در محدوده مطب دکتر حسین اشرف چشم پزشکی واقع شده‌اند:

 • دکترعبدالرسول طالعی (فوق تخصص سرطان سینه)
  قصردشت، بین کوچه 53 قصردشت و 51 قصردشت
 • دکتر شادی جوادی
  قصردشت، بین کوچه 53 قصردشت و 51 قصردشت
 • مطب دکتر آروین ابطحیان
  بلوار بهشتی، قصردشت
 • دکتر کاوه باشتی فوق تخصص جراحی زانو
  قصردشت، کوچه 53 قصردشت
 • مطب دکتر چابک
  قصردشت، بین قصردشت 66 و 68
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار جمعه 18 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مطب دکتر حسین اشرف چشم پزشکی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: جمعه 18 خرداد ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مطب دکتر حسین اشرف چشم پزشکی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مطب دکتر حسین اشرف چشم پزشکی ندارد.
  neshan logo