info
عکس سالن پذیرایی مهتاب
category

سالن پذیرایی مهتاب محله پیروزی، تهران

مکان عمومی
4.0
5 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی سالن پذیرایی مهتاب

سالن پذیرایی مهتاب در محله پیروزی تهران و خیابان سی متری نیروی هوایی واقع شده است. این مکان یکی از سه مکان عمومی در محله پیروزی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری ولیعصر و همچنین کلینیک داپزشکی دکتر پیمان فرحی، رستوران درویش، اتو سرویس سماواتی، دبیرستان پسرانه غیردولتی آذین امجد و باشگاه بیلیارد توپ سفید قرار گرفته است.
آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط پریچهر (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سالن پذیرایی مهتاب اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد سالن پذیرایی مهتاب در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سالن پذیرایی مهتاب ندارد.
neshan logo