عکس ایستگاه مترو تئاتر شهر
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه مترو تئاتر شهر (محله فلسطین - انقلاب، تهران)

ایستگاه مترو
استان تهران تهران استان تهران، تهران، انقلاب اسلامی، نرسیده به مترو تئاتر شهر

موقعیت ایستگاه مترو تئاتر شهر در محله فلسطین - انقلاب تهران را به همراه آدرس و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه مترو تئاتر شهر (ایستگاه مترو) در محله فلسطین - انقلاب تهران و خیابان انقلاب اسلامی، نرسیده به مترو تئاتر شهر واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهار ایستگاه مترو در محله فلسطین - انقلاب تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان مدائن، موزه هنرهای معاصر فلسطین و بازار کامپیوتر رضا و همچنین تئاتر شهر، بوستان دانشجو، کافه لمیز، خانه سخت افزار و مرکز تبادل کتاب قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این ایستگاه یکی از ایستگاه‌های مترو خوب این منطقه می‌باشد.
راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، انقلاب اسلامی، نرسیده به مترو تئاتر شهر


سایر ایستگاه‌های مترو که در محدوده تئاتر شهر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه مترو تئاتر شهر
  (5.0)
  انقلاب اسلامی، نرسیده به مترو تئاتر شهر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه مترو تئاتر شهر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  ایستگاه مترو متروی قطار شهری

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401

  نظرات کاربران در مورد ایستگاه مترو تئاتر شهر

  به این مکان نظر و امتیاز دهید

  • avatar
   EyZeD
   یکشنبه 13 آذر ماه 1401

   عالیه درب های ورود و خروج در هر ۴طرف چهار راه داره

   1
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه مترو تئاتر شهر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه مترو تئاتر شهر ندارد.
  neshan logo