info
عکس ایستگاه اتوبوس مدرسه جمهوری
category

ایستگاه اتوبوس مدرسه جمهوری محله آذربایجان، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مدرسه جمهوری

ایستگاه اتوبوس مدرسه جمهوری (ایستگاه اتوبوس) در محله آذربایجان تهران و خیابان کارگر جنوبی واقع شده است. این ایستگاه یکی از نه ایستگاه اتوبوس در محله آذربایجان تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ مهستان و همچنین فروشگاه مرکزی سامسونگ، کلینیک لیزر و زیبایی مرجان، پیتزا سیب 360، بستنی سنتی عمو عباس و بانک قرض الحسنه مهر ایران قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو میدان حر، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مدرسه جمهوری تهران

ایستگاه اتوبوس مدرسه جمهوری تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله آذربایجان پیدا کنید. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به کارگر جنوبی، بین نیکو کار و حقیقت بیان بروید. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس مدرسه جمهوری تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو دانشگاه امام علی است. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی سرویس فخر رازی ۳۴۰ قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس مدرسه جمهوری تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مدرسه جمهوری واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پایانه زارع
  آزادی، زارع
 • ایستگاه اتوبوس دکتر قریب
  آزادی، بین زارع و بهزاد
 • ایستگاه اتوبوس امام خمینی
  امام خمینی، باستان، بین جوانشیر و افسانه
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مدرسه جمهوری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مدرسه جمهوری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مدرسه جمهوری ندارد.
  neshan logo