info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان بسیج
category

ایستگاه اتوبوس میدان بسیج اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان بسیج

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

ایستگاه اتوبوس میدان بسیج (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و میدان بسیج واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار گل پارادایس و همچنین گلستان شهدا، مزار آیت الله رحیم ارباب، آرامگاه پروفسور عبدالجواد فلاطوری، درب دوم گلستان شهدا و ایستگاه 20 آتش نشانی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان بسیج اصفهان

ایستگاه اتوبوس میدان بسیج اصفهان در شهر اصفهان، محله بدر و قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به میدان بسیج بروید. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس میدان بسیج اصفهان عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف اصفهان دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی تلفنی قرار گرفته است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس میدان بسیج اصفهان و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان بسیج اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان بسیج در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان بسیج ندارد.
location استان اصفهان، اصفهان، میدان بسیج
ثبت نظر و تصویر
neshan logo