info
عکس کلینیک فنی ارتوپدی صحت بخش
category

کلینیک فنی ارتوپدی صحت بخش محله شریعتی، تبریز

مجتمع پزشکی
5.0
9 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی کلینیک فنی ارتوپدی صحت بخش

کلینیک فنی ارتوپدی صحت بخش (مجتمع پزشکی) در محله شریعتی تبریز و خیابان ارک جدید واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد این مجتمع یکی از هشت مجتمع پزشکی در محله شریعتی تبریز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع کامپیوتر سهند و همچنین مسجد علیشاه (ارگ تبریز)، رستوران خانه معلم شماره 2، کافه اوربان - Urban Cafe، مطب دکتر یاشار رضاعی و گروه چشم پزشکی مهر قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مجتمع یکی از مراکز پزشکی خوب این منطقه می‌باشد.
سایر مراکز پزشکی که در محدوده کلینیک فنی ارتوپدی صحت بخش واقع شده‌اند:

 • ساختمان پزشکان انصار
  ارتش جنوبی، پاستور جدید 2
 • ساختمان باران
  ارتش جنوبی، پاستور جدید 2
 • ساختمان پزشکان النا
  خیابان شهید یاغچیان، بین اشکان و شهیدان دل حامد
 • خدمات پزشکی و پرستاری در منزل فرشته نجات
  طالقانی شمالی، پاستور جدید 2، بین افشار و شهید نعلبندی پور
 • ساختمان هلیا
  خیابان حافظ، خیابان شهید یاغچیان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی کلینیک فنی ارتوپدی صحت بخش اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد کلینیک فنی ارتوپدی صحت بخش در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه کلینیک فنی ارتوپدی صحت بخش ندارد.
  neshan logo