info
عکس ایستگاه مترو تئاتر شهر
category

ایستگاه مترو تئاتر شهر (محله فلسطین - انقلاب، تهران)

درباره‌ی ایستگاه مترو تئاتر شهر

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

موقعیت ایستگاه مترو تئاتر شهر در محله فلسطین - انقلاب تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه مترو تئاتر شهر (ایستگاه مترو) در محله فلسطین - انقلاب تهران و خیابان انقلاب اسلامی، نرسیده به مترو تئاتر شهر واقع شده است. این ایستگاه یکی از دو ایستگاه مترو در محله فلسطین - انقلاب تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان مدائن، موزه هنرهای معاصر فلسطین و بازار کامپیوتر رضا و همچنین تئاتر شهر، بوستان دانشجو، کافه لمیز، خانه سخت افزار و مرکز تبادل کتاب قرار گرفته است.


مکان‌های مشابه ایستگاه مترو تئاتر شهر


آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 21 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه مترو تئاتر شهر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

ایستگاه مترو متروی قطار شهری

آخرین بروزرسانی: دوشنبه 21 فروردین ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه مترو تئاتر شهر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه مترو تئاتر شهر ندارد.
location استان تهران تهران استان تهران، تهران، انقلاب اسلامی، نرسیده به مترو تئاتر شهر
ثبت نظر و تصویر
neshan logo