عکس پایگاه مرکز سلامت آزادشهر مشاهده در نقشه نشان
category

پایگاه مرکز سلامت آزادشهر (محله آزاد شهر، یزد)

مرکز واکسیناسیون
استان یزد یزد استان یزد، یزد، شهید دهقان، ابوریحان بیرونی، بین سعدی و بابا طاهر

موقعیت پایگاه مرکز سلامت آزادشهر در محله آزاد شهر یزد را به همراه آدرس و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.


پایگاه مرکز سلامت آزادشهر (مرکز واکسیناسیون) در محله آزاد شهر یزد و خیابان شهید دهقان، ابوریحان بیرونی، بین سعدی و بابا طاهر واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی دانشکده فنی دخترانه حضرت رقیه، ایستگاه اتوبوس میلاد نور، گلخانه صخره سبز، مرکز بهداشت آزادشهر و شبکه بهداشت و درمان یزد قرار گرفته است.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان یزد، یزد، شهید دهقان، ابوریحان بیرونی، بین سعدی و بابا طاهر

وب‌سایت رسمی: salamat.gov.ir


آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط علیرضا (شهریار سطح ۱۱ نشان) در تاریخ سه شنبه 17 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پایگاه مرکز سلامت آزادشهر یزد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

واکسن واکسیناسیون کوید کرونا کورونا corona covid سینوفارم سینوفارم۱،۲و۳ برکت برکت۱،۲و۳ اطلاعات بر اساس گزارش کاربران می باشد تجمیعی مراکز مرکز بهداشت ستاد دوز مرکزواکسن مرکزواکسیناسیون مراکزواکسن مراکزواکسیناسیون

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 17 آبان ماه 1401

نظرات کاربران در مورد پایگاه مرکز سلامت آزادشهر

  • avatar
    فوکا (شهریار سطح ۶) یکشنبه 30 خرداد ماه 1400

    اینجا بیماران خاص هم تزریق میشن

  • avatar
    M.Aref.M (شهریار سطح ۶) دوشنبه 15 شهریور ماه 1400

    خوبه ولی شلوغه وبیمار های خاص هم واکسینه میشن مثل کسایی که پرونده پاتولوژی دارن

کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد پایگاه مرکز سلامت آزادشهر یزد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پایگاه مرکز سلامت آزادشهر یزد ندارد.
neshan logo