info
عکس پایگاه مرکز سلامت آزادشهر
category

پایگاه مرکز سلامت آزادشهر محله آزاد شهر، یزد

مرکز واکسیناسیون
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی پایگاه مرکز سلامت آزادشهر

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

پایگاه مرکز سلامت آزادشهر (مرکز واکسیناسیون) در محله آزاد شهر یزد و خیابان شهید دهقان، جمهوری اسلامی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی کتاب فروشی و لوازم التحریر فرهیختگان، دانشکده فنی دخترانه حضرت رقیه، سالن آمفی تئاتر حضرت رقیه (س)، سالن ورزشی حضرت رقیه و گلخانه صخره سبز قرار گرفته است.
آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط علیرضا (شهریار سطح ۱۱ نشان) در تاریخ دوشنبه 01 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پایگاه مرکز سلامت آزادشهر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: دوشنبه 01 آبان ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد پایگاه مرکز سلامت آزادشهر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پایگاه مرکز سلامت آزادشهر ندارد.
location استان یزد، یزد، شهید دهقان، جمهوری اسلامی
ثبت نظر و تصویر
neshan logo