info
عکس ایستگاه اتوبوس استخر شنا
category

ایستگاه اتوبوس استخر شنا محله سر دوراه، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس استخر شنا

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

ایستگاه اتوبوس استخر شنا (ایستگاه اتوبوس) در محله سر دوراه یزد و خیابان شهید صدوقی شمالی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هجده ایستگاه اتوبوس در محله سر دوراه یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی ستاره و مجتمع تجاری ستاره یزد و همچنین بوستان باغ ملی، کتابفروشی چشمک، داروخانه شبانه روزی دکتر میرشمسی، سلف فود آقا و فروشگاه اعرابی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس استخر شنا یزد

ایستگاه اتوبوس استخر شنا یزد یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر یزد است که در محله سر دوراه قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به شهید صدوقی شمالی، بین میدان آزادی و بلوار نواب بروید. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس استخر شنا یزد عبور می‌کنند، به نقاط مختلف یزد بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

همچنین تاکسی تلفنی سینا سیر را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس استخر شنا یزد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس استخر شنا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس استخر شنا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس استخر شنا ندارد.
location استان یزد، یزد، شهید صدوقی شمالی، بین میدان آزادی و بلوار نواب
ثبت نظر و تصویر
neshan logo