info
عکس ایستگاه اتوبوس ساختمان پزشکان
category

ایستگاه اتوبوس ساختمان پزشکان محله حنا، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ساختمان پزشکان

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

ایستگاه اتوبوس ساختمان پزشکان (ایستگاه اتوبوس) در محله حنا یزد و خیابان طالقانی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هجده ایستگاه اتوبوس در محله حنا یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی ستاره، بیمارستان شهید رهنمون (فرخی) و مجتمع تجاری ستاره یزد و همچنین قند و نبات افضلی (سوغات یزد)، کتاب واحه، دکتر مژگان کریمی زارچی جراح و متخصص زنان و زایمان، کالای پزشکی امیرکبیر و سوئیت آپارتمان رادینا قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ساختمان پزشکان یزد

در شهر یزد، محله حنا ، ایستگاه اتوبوس ساختمان پزشکان یزد قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در طالقانی، بین شهید محمود دایی و طالقانی 13 قرار گرفته است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس ساختمان پزشکان یزد عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف یزد بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس ساختمان پزشکان یزد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.
مکان‌های مشابه ایستگاه اتوبوس ساختمان پزشکان


آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 08 آذر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ساختمان پزشکان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 08 آذر ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ساختمان پزشکان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ساختمان پزشکان ندارد.
location استان یزد، یزد، طالقانی، بین شهید محمود دایی و طالقانی 13
ثبت نظر و تصویر
neshan logo