info
عکس داروخانه منفرد
category

داروخانه منفرد محله شمس آباد، تهران

داروخانه

درباره‌ی داروخانه منفرد

داروخانه منفرد (داروخانه) در محله شمس آباد تهران و خیابان محمودی واقع شده است. این مکان یکی از بیست و دو داروخانه در محله شمس آباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی کوچولو ها، بیمارستان چشم پزشکی بینا و مرکز خرید دنیای نور و همچنین مرکز تصویربرداری امدادگران، استین گلاس و شیشه ویترای دکو، درمانگاه تخصصی شهید مهدوی (شبانه روزی)، شرکت شهر سالم تهران و کیا موتورز سمیعی ظفرقندی قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس داروخانه منفرد تهران

داروخانه منفرد تهران در محله شمس آباد شهر تهران در قرار دارد. اگر آدرس دقیق این داروخانه را بخواهید، استان تهران، تهران، بزرگراه شهید سلیمانی، اردکانی، محمودی، تقاطع کمالی است.

داروخانه منفرد تهران یکی از داروخانه‌های خوب محله شمس آباد در شهر تهران است. از جمله درمانگاه‌ها و بیمارستان‌هایی که در محدوده این داروخانه قرار دارند، می‌توان به کلینیک فوق تخصصی چشم پزشکی نور مطهری، مرکز فوق تخصصی چشم پزشکی بصیر و موسسه پرستاری طپش اشاره کرد. در این محدوده داروخانه‌های دیگری نیز مانند داروخانه مرمر، داروخانه دکتر کرمیان و داروخانه سپاس وجود دارند. این داروخانه یکی از داروخانه‌های شبانه‌روزی نیست.

چطور به داروخانه منفرد تهران برویم؟

شما می‌توانید برای رفتن به این داروخانه از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید. ایستگاه اتوبوس مجیدیه در نزدیکی داروخانه منفرد تهران قرار دارد.

اپلیکیشن نشان، بهترین مسیر رسیدن به این داروخانه را به شما نشان می‌دهد. نشان اطلاعات خوب و کاملی در اختیار شما قرار می‌دهد. در جدول زیر شما می‌توانید اطلاعات دیگری چون تصاویر،‌ ساعت کاری و ایستگاه‌های نزدیک داروخانه منفرد تهران را ببینید. اگر به این داروخانه مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان در میان بگذارید.

سایر داروخانه‌های که در محدوده داروخانه منفرد واقع شده‌اند:

 • داروخانه مرمر
  بزرگراه شهید سلیمانی، همایی، بین میرعلی اکبری و دوم
 • داروخانه دکتر کرمیان
  بزرگراه شهید سلیمانی، منصوری، گلستان سوم شرقی
 • داروخانه سپاس
  بزرگراه شهید سلیمانی، همایی، بین دهم و بزرگی
 • داروخانه دکتر ربیعی رحیم آبادی
  بزرگراه شهید سلیمانی، کرد، ناظریان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ یکشنبه 21 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی داروخانه منفرد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 21 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد داروخانه منفرد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه داروخانه منفرد ندارد.
  neshan logo