info
عکس لوازم یدکی بهمنی
category

لوازم یدکی بهمنی محله شهرک بهار، شیراز

لوازم یدکی خودرو
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی لوازم یدکی بهمنی

لوازم یدکی بهمنی (لوازم یدکی خودرو) در محله شهرک بهار شیراز و خیابان کنارگذر مدرس واقع شده است. این فروشگاه یکی از نه لوازم یدکی خودرو در محله شهرک بهار شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پایانه مسافربری شهید مدرس، فروشگاه نگین فارس شعبه مدرس، داروخانه دامپزشکی فارابی، باطری نوین (استاد رضا علی پور) و بانک اقتصاد نوین قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این فروشگاه به ایستگاه مترو کاوه، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر فروشگاه‌های لوازم یدکی خودرو که در محدوده لوازم یدکی بهمنی واقع شده‌اند:

 • لوازم یدکی خرمشهر
  بلوار الزهرا، بین الزهرا 17 و 19
 • لوازم یدکی حسام
  بلوار الزهرا، بین کديور و الزهرا 3
 • شیراز یدک
  مدرس، بین مدرس 16 و شیخ بهاء الدین
 • لوازم یدکی اعتمادی
  (5.0)
  بلوار زینبیه، غدیر، بین غدير 5 و 7
 • یدک بدنه سعید
  (5.0)
  بلوار الزهرا، بین الزهرا 7 و 9
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ یکشنبه 05 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی لوازم یدکی بهمنی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 05 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد لوازم یدکی بهمنی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه لوازم یدکی بهمنی ندارد.
  neshan logo