info
عکس شیراز یدک
category

شیراز یدک محله شهرک بهار، شیراز

لوازم یدکی خودرو
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی شیراز یدک

شیراز یدک (لوازم یدکی خودرو) در محله شهرک بهار شیراز و خیابان کنارگذر مدرس واقع شده است. این فروشگاه یکی از نه لوازم یدکی خودرو در محله شهرک بهار شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی فروشگاه نگین فارس شعبه مدرس، اتو کارواش مدرس، بانک اقتصاد نوین، باطری نوین (استاد رضا علی پور) و نمو مارکتینگ قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این فروشگاه به ایستگاه مترو فضیلت، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر فروشگاه‌های لوازم یدکی خودرو که در محدوده شیراز یدک واقع شده‌اند:

 • لوازم یدکی خرمشهر
  بلوار الزهرا، بین الزهرا 17 و 19
 • لوازم یدکی حسام
  بلوار الزهرا، بین کديور و الزهرا 3
 • لوازم یدکی اعتمادی
  (5.0)
  بلوار زینبیه، غدیر، بین غدير 5 و 7
 • یدک بدنه سعید
  (5.0)
  بلوار الزهرا، بین الزهرا 7 و 9
 • لوازم یدکی بهمنی
  (5.0)
  بلوار مدرس، نرسیده به مدرس 18
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط حسینی (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ یکشنبه 05 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی شیراز یدک اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 05 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد شیراز یدک در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه شیراز یدک ندارد.
  neshan logo