عکس ایستگاه مترو وکیل الرعایا
مشاهده در نقشه نشان
این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.
category

ایستگاه مترو وکیل الرعایا (محله گود عربان - درب شیخ، شیراز)

ایستگاه مترو
استان فارس شیراز استان فارس، شیراز، زیر گذر زند

موقعیت ایستگاه مترو وکیل الرعایا در محله گود عربان - درب شیخ شیراز را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه مترو وکیل الرعایا (ایستگاه مترو) در محله گود عربان - درب شیخ شیراز و زیرگذر زند واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند ارگ کریم خان زند، موزه پارس (باغ نظر) و بازار مسگرها و همچنین بازار وکیل، رستوران سنتی شرزه، کافه ژولپ، بوتیک هتل ایران مهر و بوستان ابوذر قرار گرفته است.


مکان‌های مشابه ایستگاه مترو وکیل الرعایا


آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار شنبه 19 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه مترو وکیل الرعایا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

ایستگاه مترو متروی قطار شهری

آخرین بروزرسانی: شنبه 19 فروردین ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه مترو وکیل الرعایا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه مترو وکیل الرعایا ندارد.
neshan logo