عکس پایگاه مرکز بهداشت شهید نصیری (اکبر آباد) مشاهده در نقشه نشان
category

پایگاه مرکز بهداشت شهید نصیری (اکبر آباد) (محله اکبرآباد، یزد)

مرکز واکسیناسیون
استان یزد یزد استان یزد، یزد، بلوار امام جعفر صادق، بین نعیم آباد و سیزده

موقعیت پایگاه مرکز بهداشت شهید نصیری (اکبر آباد) در محله اکبرآباد یزد را به همراه آدرس و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.


پایگاه مرکز بهداشت شهید نصیری (اکبر آباد) (مرکز واکسیناسیون) در محله اکبرآباد یزد و بلوار امام جعفر صادق واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان تخصصی مادر و یزد سرام و همچنین فروشگاه رفاه، مهدیه یزد، نانوایی بربری اصلی، گل فروشی بهار رفاه و تالار میثاق یزد قرار گرفته است.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان یزد، یزد، بلوار امام جعفر صادق، بین نعیم آباد و سیزده

وب‌سایت رسمی: salamat.gov.ir


آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط علیرضا (شهریار سطح ۱۱ نشان) در تاریخ سه شنبه 17 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پایگاه مرکز بهداشت شهید نصیری (اکبر آباد) یزد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

مرکزواکسن مرکزواکسیناسیون مراکزواکسن مراکزواکسیناسیون

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 17 آبان ماه 1401

نظرات کاربران در مورد پایگاه مرکز بهداشت شهید نصیری (اکبر آباد)

 • avatar
  کاربر نشان (شهریار سطح ۲) سه شنبه 06 مهر ماه 1400

  این مکان جمع شده

 • avatar
  کاربر نشان چهارشنبه 28 مهر ماه 1400

  در این مرکز واکسیناسیون انجام نمی شود

 • avatar
  کاربر نشان شنبه 22 آبان ماه 1400

  عالی

کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد پایگاه مرکز بهداشت شهید نصیری (اکبر آباد) یزد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پایگاه مرکز بهداشت شهید نصیری (اکبر آباد) یزد ندارد.
neshan logo