info
عکس لوازم یدکی غلامی نژاد(برلیانس جک)
category

لوازم یدکی غلامی نژاد(برلیانس جک) محله فضیلت، شیراز

لوازم یدکی خودرو
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی لوازم یدکی غلامی نژاد(برلیانس جک)

لوازم یدکی غلامی نژاد(برلیانس جک) (لوازم یدکی خودرو) در محله فضیلت شیراز و خیابان کنارگذر مدرس واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی کارواش یوسفی، داروخانه دامپزشکی فارابی، فروشگاه نگین فارس شعبه مدرس، باطری نوین (استاد رضا علی پور) و بانک اقتصاد نوین قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این فروشگاه به ایستگاه مترو فضیلت، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر فروشگاه‌های لوازم یدکی خودرو که در محدوده لوازم یدکی غلامی نژاد(برلیانس جک) واقع شده‌اند:

 • لوازم یدکی خرمشهر
  بلوار الزهرا، بین الزهرا 17 و 19
 • لوازم یدکی حسام
  بلوار الزهرا، بین کديور و الزهرا 3
 • لوازم یدکی بهمنی
  بلوار مدرس، نرسیده به مدرس 18
 • شیراز یدک
  مدرس، بین مدرس 16 و شیخ بهاء الدین
 • لوازم یدکی اعتمادی
  (5.0)
  بلوار زینبیه، غدیر، بین غدير 5 و 7
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ یکشنبه 05 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی لوازم یدکی غلامی نژاد(برلیانس جک) اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 05 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد لوازم یدکی غلامی نژاد(برلیانس جک) در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه لوازم یدکی غلامی نژاد(برلیانس جک) ندارد.
  neshan logo