عکس ایستگاه اتوبوس پایانه شهید سروری
category

ایستگاه اتوبوس پایانه شهید سروری (محله عبدل آباد، تهران)

ایستگاه اتوبوس
4.0
2 رای
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه چراغی، مکتب العباس

موقعیت ایستگاه اتوبوس پایانه شهید سروری در محله عبدل آباد تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

ایستگاه اتوبوس پایانه شهید سروری (ایستگاه اتوبوس) در محله عبدل آباد تهران و بزرگراه چراغی، مکتب العباس واقع شده است. این ایستگاه یکی از یازده ایستگاه اتوبوس در محله عبدل آباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار پارچه عبدل آباد تهران (احسانی) و همچنین پمپ بنزین، بوستان شهید کاظمی، مرکز مخابرات شهید خوشقدم، ورودی مترو ایستگاه عبدل آباد و ایستگاه مترو عبدل آباد قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو عبدل آباد، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه چراغی، مکتب العباس


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پایانه شهید سروری واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهید مهدی
  (5.0)
  بزرگراه آیت الله سعیدی، مسجد
 • ایستگاه اتوبوس جوانه
  (5.0)
  بزرگراه چراغی
 • ایستگاه اتوبوس داوری
  (5.0)
  بزرگراه چراغی، بعد از گل آذین
 • ایستگاه اتوبوس بدر
  (5.0)
  بلوار شکوفه، بین بدر و زنهاری
 • ایستگاه اتوبوس نوبهار
  بلوار شکوفه، بین زنهاری و سلطانپور
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط آزادمهر (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ چهارشنبه 18 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پایانه شهید سروری تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  پایانه شهید سروری حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 18 آبان ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پایانه شهید سروری تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پایانه شهید سروری تهران ندارد.