info
عکس ایستگاه اتوبوس پایانه شهید سروری
category

ایستگاه اتوبوس پایانه شهید سروری محله عبدل آباد، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پایانه شهید سروری

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

ایستگاه اتوبوس پایانه شهید سروری (ایستگاه اتوبوس) در محله عبدل آباد تهران و بزرگراه چراغی، مکتب العباس واقع شده است. این ایستگاه یکی از نه ایستگاه اتوبوس در محله عبدل آباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار پارچه عبدل آباد تهران (احسانی) و همچنین جایگاه سوخت ۱۸۶ ورزش، بوستان شهید کاظمی، دبیرستان شهید تهرانی مقدم (شهدای ایران تایر سابق)، ایستگاه مترو عبدل آباد و پرده فروشی دیبا قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو عبدل آباد، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پایانه شهید سروری تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس پایانه شهید سروری تهران، شهر تهران، محله عبدل آباد است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه چراغی، مکتب العباس می‌باشد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس پایانه شهید سروری تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو عبدل آباد است. همچنین آژانس توحید را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس پایانه شهید سروری تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط آزادمهر (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ دوشنبه 13 آذر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پایانه شهید سروری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: دوشنبه 13 آذر ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پایانه شهید سروری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پایانه شهید سروری ندارد.
location استان تهران، تهران، بزرگراه چراغی، مکتب العباس
ثبت نظر و تصویر
neshan logo