عکس ایستگاه اتوبوس پایانه شهید سروری
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس پایانه شهید سروری (محله عبدل آباد، تهران)

ایستگاه اتوبوس
4.0
2 رای
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه چراغی، مکتب العباس

موقعیت ایستگاه اتوبوس پایانه شهید سروری در محله عبدل آباد تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس پایانه شهید سروری (ایستگاه اتوبوس) در محله عبدل آباد تهران و بزرگراه چراغی، مکتب العباس واقع شده است. این ایستگاه یکی از یازده ایستگاه اتوبوس در محله عبدل آباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار پارچه عبدل آباد تهران (احسانی) و همچنین پمپ بنزین، بوستان شهید کاظمی، ایستگاه مترو عبدل آباد، پرده فروشی دیبا و مرکز مخابرات شهید خوشقدم قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو عبدل آباد، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه چراغی، مکتب العباس


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پایانه شهید سروری واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس فدک
  ورامینی، طالقانی، بین فدک و ارمغان
 • ایستگاه اتوبوس درمانگاه
  بزرگراه چراغی، شهید زلفی
 • ایستگاه اتوبوس فرد محمدی
  بزرگراه آیت الله سعیدی، مسجد، فرد محمدی، بعد از محسنی
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه مطهری
  بلوار شکوفه، بلوار مطهری شمالی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط آزادمهر (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ دوشنبه 22 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پایانه شهید سروری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  پایانه شهید سروری حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 22 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پایانه شهید سروری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پایانه شهید سروری ندارد.
  neshan logo