عکس ایستگاه اتوبوس صمدیه-لباف
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس صمدیه-لباف (اصفهان)

ایستگاه اتوبوس
استان اصفهان اصفهان استان اصفهان، اصفهان، صمدیه-لباف، نرسیده به فاضل

موقعیت ایستگاه اتوبوس صمدیه-لباف اصفهان را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس صمدیه-لباف (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان صمدیه-لباف واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی لیتوگرافی ثانیه و همچنین خانه چسب، ابزار فروشی آریانا، ایمن صنعت ایران، دفتر مرکزی الکتروجوش _رسا جوش و خیاطی جعفری قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس صمدیه-لباف

در شهر اصفهان، خیابان صمدیه-لباف، ایستگاه اتوبوس صمدیه-لباف قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به صمدیه-لباف، نرسیده به فاضل بروید. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس صمدیه-لباف عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف اصفهان بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

همچنین تاکسی تلفنی ایمان را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان اصفهان، اصفهان، صمدیه-لباف، نرسیده به فاضل


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده صمدیه-لباف واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ابتداي امام خمينيعبوري
  امام خمینی، بین مهرداد و شهبازی
 • ایستگاه اتوبوس ميدان جمهوري اسلامي
  امام خمینی، بین میدان جمهوری اسلامی و 2
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس صمدیه-لباف اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس صمدیه-لباف در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس صمدیه-لباف ندارد.
  neshan logo