info
عکس ایستگاه اتوبوس بانک رفاه
category

ایستگاه اتوبوس بانک رفاه (محله کوی کارمندان شمالی، کرج)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بانک رفاه

موقعیت ایستگاه اتوبوس بانک رفاه در محله کوی کارمندان شمالی کرج را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس بانک رفاه (ایستگاه اتوبوس) در محله کوی کارمندان شمالی کرج و بلوار آزادی واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست ایستگاه اتوبوس در محله کوی کارمندان شمالی کرج می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند سرو کهنسال کرج و شعبه مرکزی آویژه و همچنین رستوران ماسوله، کافه برزیل، بانک رفاه کارگران، گالری لوستر چشمه نور و تعمیرگاه دزدگیرپیام قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بانک رفاه

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر کرج، ایستگاه اتوبوس بانک رفاه است که در محله کوی کارمندان شمالی بلوار آزادی قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار آزادی، بین گلایل و بلوار ماهان است. ایستگاه اتوبوس بانک رفاه محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف کرج می‌برند. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس ملاصدرا واقع شده است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.
سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بانک رفاه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میرزایی پرور
  بلوار میرزایی پرور، بین شهیدمحمد قاسمی و دستغیب
 • ایستگاه اتوبوس ملاصدرا
  شهید بهشتى، بین شریفی و ده متری انقلاب
 • ایستگاه اتوبوس بانک رفاه
  شهید بهشتى، بعد از بلوار آزادی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بانک رفاه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بانک رفاه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بانک رفاه ندارد.
  neshan logo