info
عکس پروتئین برزگر
category

پروتئین برزگر محله چهارچشمه، مشهد

فروشگاه فرآورده‌های گوشتی و پروتئینی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی پروتئین برزگر

پروتئین برزگر (فروشگاه فرآورده‌های گوشتی و پروتئینی) در محله چهارچشمه مشهد و خیابان فکوری45 واقع شده است. این فروشگاه یکی از سیزده فروشگاه فرآورده‌های گوشتی و پروتئینی در محله چهارچشمه مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی رستوران سلطانی، مسکن ملاصدرا، سالن مطالعه دخترانه سنجشگران، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و ریتو کافه قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های فرآورده‌های گوشتی پروتئینی که در محدوده پروتئین برزگر واقع شده‌اند:

 • پارسا پروتئین
  بلوار پیروزی، بین میدان هاشمیه و پیروزی 39
 • گوشت آریا
  بلوار سرافرازان، بین سرافرازان 3 و 5
 • سوسیس کالباس
  بلوار سرافرازان، بلوار پایداری
 • هایپر گوشت کوثر
  بلوار پیروزی، کوثر جنوبی
 • پروتئین امید
  بلوار سرافرازان، بلوار پایداری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Computer_9۸۷۶ (شهریار سطح ۸ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پروتئین برزگر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پروتئین برزگر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پروتئین برزگر ندارد.
  neshan logo