info
عکس ایستگاه اتوبوس مدرسه حاتم
category

ایستگاه اتوبوس مدرسه حاتم (محله فیروز آبادی، تهران)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مدرسه حاتم

ایستگاه اتوبوس مدرسه حاتم (ایستگاه اتوبوس) در محله فیروز آبادی ری و خیابان مرز محله واقع شده است. این ایستگاه یکی از یازده ایستگاه اتوبوس در محله فیروز آبادی ری می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار قدیم شهر ری و همچنین مرکز خدمات ایرانسل، مجتمع فنی نسل نواندیش، هتل کرامت ری، گالری فرانس پاریس: فروشگاه اینترنتی عطر و ادکلن فرانس شاپ و لوازم یدکی سایپا باقری قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مدرسه حاتم تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس مدرسه حاتم تهران است که در محله فیروز آبادی قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس قم، غیبی است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس مدرسه حاتم تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

آژانس ارکیده هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس مدرسه حاتم تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مدرسه حاتم واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بیمه
  شهید غلامی، بین عارف و میدان بسیج مستضعفین
 • ایستگاه اتوبوس میخک
  سلمان فارسی غربی، بین میدان امام هادی و الله دادی
 • ایستگاه اتوبوس میدان شهید قشقایی
  احمد قمی، تقاطع جانبازان
 • ایستگاه اتوبوس میدان شهید قشقایی تخلیه
  احمد قمی، تقاطع جانبازان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مدرسه حاتم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مدرسه حاتم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مدرسه حاتم ندارد.
  neshan logo