info
عکس ایستگاه اتوبوس مدرسه حاتم
category

ایستگاه اتوبوس مدرسه حاتم محله فیروز آبادی، ری

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مدرسه حاتم

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

ایستگاه اتوبوس مدرسه حاتم (ایستگاه اتوبوس) در محله فیروز آبادی ری و خیابان قم واقع شده است. این ایستگاه یکی از پنج ایستگاه اتوبوس در محله فیروز آبادی ری می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار قدیم شهر ری و همچنین گالری فرانس پاریس: فروشگاه اینترنتی عطر و ادکلن فرانس شاپ، مجتمع فنی نسل نواندیش، سمنو سنتی خوشه طلایی (سیدمحمد)، لوازم یدکی سایپا باقری و پلیس + 10 میدان شهرری قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مدرسه حاتم ری

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر ری، ایستگاه اتوبوس مدرسه حاتم ری است که در محله فیروز آبادی قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس قم، بین پورسلیمانی و غیبی است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس مدرسه حاتم ری عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از ری دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

آژانس ارکیده هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس مدرسه حاتم ری مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.
مکان‌های مشابه ایستگاه اتوبوس مدرسه حاتم


آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 02 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مدرسه حاتم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 02 خرداد ماه 1403
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مدرسه حاتم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مدرسه حاتم ندارد.
location استان تهران، ری، قم، بین پورسلیمانی و غیبی
ثبت نظر و تصویر
neshan logo