info
عکس ایستگاه مترو امام خمينی
category

ایستگاه مترو امام خمينی (محله ارگ - پامنار، تهران)

درباره‌ی ایستگاه مترو امام خمينی

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

ایستگاه مترو امام خمينی (ایستگاه مترو) در محله ارگ - پامنار تهران و خیابان امام خمینی، بین خیام و باب همایون واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه عبرت و پاساژ کاشانی و همچنین میدان امام خمینی، پاساژ لباف، فروشگاه لوازم صوتی و تصویری بهرام، مرکز خدمات ایرانسل و موزه استاد علی اکبر صنعتی قرار گرفته است.


مکان‌های مشابه ایستگاه مترو امام خمينیآدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار یکشنبه 21 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه مترو امام خمينی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: یکشنبه 21 اسفند ماه 1401
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه مترو امام خمينی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه مترو امام خمينی ندارد.
location استان تهران، تهران، امام خمینی، بین خیام و باب همایون
ثبت نظر و تصویر
neshan logo