info
عکس هتل آپارتمان شروین اصفهان
category

هتل آپارتمان شروین اصفهان اصفهان

درباره‌ی هتل آپارتمان شروین اصفهان

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

هتل آپارتمان شروین اصفهان (هتل) در اصفهان و خیابان نشاط، حافظ واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند حوض میدان نقش جهان، موزه عصارخانه شاهی و بازار سرای هندوها و همچنین هتل و رستوران ستاره، گز شیرین، مرکز مدیریت حوزه های علمیه استان اصفهان، کافه گراند وین و رستوران کوثر قرار گرفته است.
آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط setare.soheil.72 (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ چهارشنبه 23 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی هتل آپارتمان شروین اصفهان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 23 اسفند ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد هتل آپارتمان شروین اصفهان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه هتل آپارتمان شروین اصفهان ندارد.
location استان اصفهان، اصفهان، نشاط، حافظ
ثبت نظر و تصویر
neshan logo