info
عکس فروشگاه‌ زنجیره‌ای دیلی مارکت
category

فروشگاه‌ زنجیره‌ای دیلی مارکت اصفهان

فروشگاه زنجیره‌ای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی فروشگاه‌ زنجیره‌ای دیلی مارکت

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

فروشگاه‌ زنجیره‌ای دیلی مارکت (فروشگاه زنجیره‌ای) در اصفهان و خیابان سینه گود واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ کمال و همچنین اقامتگاه سنتی خان نشین، عطاری علی بابا، نمایندگی ایران خودرو _ آقاجان، حسینیه ی شباب کربلا و فروشگاه کشک محلی آیسو قرار گرفته است.

درباره فروشگاه‌ زنجیره‌ای دیلی مارکت اصفهان

فروشگاه‌ زنجیره‌ای دیلی مارکت اصفهان در شهر اصفهان، محله جوباره و قرار دارد. فروشگاه‌ زنجیره‌ای دیلی مارکت اصفهان یکی از فروشگاه‌های خوب محله جوباره است و مشتریان زیادی دارد. فروشگاه افق کوروش، دیلی مارکت و فروشگاه زنجیره‌ای رفاه امام علی وپارکینگ فروشگاه‌های دیگری هستند که در این محدوده قرار دارند.

چطور به فروشگاه‌ زنجیره‌ای دیلی مارکت اصفهان برویم؟

برای پیدا کردن بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه‌ زنجیره‌ای دیلی مارکت اصفهان می‌توانید از مسیریاب نشان استفاده کنید. اگر برای کمک به کاهش آلودگی هوا قصد دارید از وسایل حمل‌ونقل عمومی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس میدان قدس قرار دارد. اپلیکیشن نشان در مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو به شما کمک می‌کند و نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان را با شما به اشتراک می‌گذارد.

اگر شما هم سری به فروشگاه‌ زنجیره‌ای دیلی مارکت اصفهان زدید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت ثبت کنید. اگر تصویری مربوط به فروشگاه‌ زنجیره‌ای دیلی مارکت اصفهان دارید، از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار یکشنبه 03 دی ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه‌ زنجیره‌ای دیلی مارکت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: یکشنبه 03 دی ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه‌ زنجیره‌ای دیلی مارکت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه‌ زنجیره‌ای دیلی مارکت ندارد.
location استان اصفهان، اصفهان، ولی عصر، سینه گود، بین دوم و تمیزی
ثبت نظر و تصویر
neshan logo