info
عکس دیبا روکش
category

دیبا روکش محله یافت آباد، تهران

فروشگاه مرتبط با خودرو
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی دیبا روکش

دیبا روکش (فروشگاه مرتبط با خودرو) در محله یافت آباد تهران و خیابان پیغمبری واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد این فروشگاه یکی از چهارده فروشگاه مرتبط با خودرو در محله یافت آباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی و پاساژ مروارید و همچنین جوجه کباب سعید، تشک رویا، باشگاه ورزشی امین فیتس ۹۶، طباخی دورهمی فلاح و کالای الکتریک عظیمی قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های مرتبط با خودروی که در محدوده دیبا روکش واقع شده‌اند:

 • رینگ و لاستیک
  آیت الله سعیدی، عسگری، فرد محمدی، بین دوم و میدان بهاران
 • فروشگاه آسیا فیلتر
  بزرگراه آیت الله سعیدی
 • فیلتر ۱۶
  بزرگراه آیت الله سعیدی
 • دوزندگی اتومبیل رضایی
  معلم، بهار
 • باتری پرشین
  ابوذر، بهبودی، بین ملک کندی و زنجانی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۱ نشان) در تاریخ چهارشنبه 22 آذر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی دیبا روکش اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 22 آذر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد دیبا روکش در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه دیبا روکش ندارد.
  neshan logo