info
عکس ایستگاه اتوبوس پایانه مسافربری تهران پارس
category

ایستگاه اتوبوس پایانه مسافربری تهران پارس (محله آشتیانی، تهران)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پایانه مسافربری تهران پارس

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

ایستگاه اتوبوس پایانه مسافربری تهران پارس (ایستگاه اتوبوس) در محله آشتیانی تهران و خیابان دماوند واقع شده است. این ایستگاه یکی از یازده ایستگاه اتوبوس در محله آشتیانی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی برج مادان و همچنین شهر کتاب، مسجد حضرت خدیجه، هتل شهر تهران، ترمینال مسافربری شرق و فست فود ستاره ابی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پایانه مسافربری تهران پارس

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس پایانه مسافربری تهران پارس است که در محله آشتیانی قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در دماوند، نرسیده به باقری آذری قرار دارد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس پایانه مسافربری تهران پارس عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین شما می‌توانید تاکسی تلفنی مهران را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس پایانه مسافربری تهران پارس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.مکان‌های مشابه ایستگاه اتوبوس پایانه مسافربری تهران پارسآدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط فازی (شهریار سطح ۱۲ نشان) در تاریخ دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پایانه مسافربری تهران پارس اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پایانه مسافربری تهران پارس در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پایانه مسافربری تهران پارس ندارد.
location استان تهران، تهران، دماوند، نرسیده به باقری آذری
ثبت نظر و تصویر
neshan logo