info
عکس ایستگاه اتوبوس پل نواب
category

ایستگاه اتوبوس پل نواب محله پل نواب، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پل نواب

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

ایستگاه اتوبوس پل نواب (ایستگاه اتوبوس) در محله پل نواب یزد و خیابان شهید صدوقی شمالی واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله پل نواب یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی ستاره و مجتمع تجاری ستاره یزد و همچنین بوستان باغ ملی، کتابفروشی چشمک، ترمه خجسته، داروخانه شبانه روزی دکتر میرشمسی و سلف فود آقا قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پل نواب یزد

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر یزد، ایستگاه اتوبوس پل نواب یزد است که در محله پل نواب قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به شهید صدوقی شمالی، بین پل نواب و صدوقی 51 بروید. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس پل نواب یزد عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف یزد دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

تاکسی تلفنی سینا سیر هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس پل نواب یزد و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 08 آذر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پل نواب اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 08 آذر ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پل نواب در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پل نواب ندارد.
location استان یزد، یزد، شهید صدوقی شمالی، بین پل نواب و صدوقی 51
ثبت نظر و تصویر
neshan logo