info
عکس ایستگاه اتوبوس ابتداي هشت بهشت شرقي
category

ایستگاه اتوبوس ابتداي هشت بهشت شرقي اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ابتداي هشت بهشت شرقي

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

ایستگاه اتوبوس ابتداي هشت بهشت شرقي (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان هشت بهشت شرقی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار مرکزی گل و گیاه شهرداری اصفهان (همدانیان) و همچنین فست فود سیکاس، فروشگاه ورزشی فدک، کباب زن خانگی شاندرمن، محصولات گیاهی طبیعت و کلینیک بهاران قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ابتداي هشت بهشت شرقي اصفهان

آدرس ایستگاه اتوبوس ابتداي هشت بهشت شرقي اصفهان، شهر اصفهان، است. این ایستگاه اتوبوس در هشت بهشت شرقی، بین نیرو و نبوت واقع شده است. برای دسترسی به نقاط مختلف اصفهان، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس ابتداي هشت بهشت شرقي اصفهان عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

همچنین شما می‌توانید تاکسی سرویس بازارچه (مهرآباد) را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس ابتداي هشت بهشت شرقي اصفهان مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ابتداي هشت بهشت شرقي اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ابتداي هشت بهشت شرقي در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ابتداي هشت بهشت شرقي ندارد.
location استان اصفهان، اصفهان، هشت بهشت شرقی، بین نیرو و نبوت
ثبت نظر و تصویر
neshan logo