عکس ایستگاه مترو شهيد صياد شيرازی
category

ایستگاه مترو شهيد صياد شيرازی (محله دبستان - مجیدیه، تهران)

ایستگاه مترو
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه شهید صیاد شیرازی

موقعیت ایستگاه مترو شهيد صياد شيرازی در محله دبستان - مجیدیه تهران را به همراه آدرس و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

ایستگاه مترو شهيد صياد شيرازی (ایستگاه مترو) در محله دبستان - مجیدیه تهران و بزرگراه شهید صیاد شیرازی واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار روز صیاد شیرازی، پانسیون دخترانه فرد، ورودی مترو ایستگاه شهید صیاد شیرازی، بوستان شهروند و زمین چمن مصنوعی قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این ایستگاه یکی از ایستگاه‌های مترو خوب این منطقه می‌باشد.


تصاویر ایستگاه مترو شهيد صياد شيرازی


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه شهید صیاد شیرازی


سایر ایستگاه‌های مترو که در محدوده شهيد صياد شيرازی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه مترو خواجه عبدالله
  (3.0)
  بزرگراه شهید صیاد شیرازی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 17 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه مترو شهيد صياد شيرازی تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  ایستگاه مترو متروی قطار شهری

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 17 آبان ماه 1401

  نظرات کاربران در مورد ایستگاه مترو شهيد صياد شيرازی

  • avatar
   کاربر نشان () شنبه 22 مرداد ماه 1401

   جای مترو خیلی جای بدی هست چون کنار اوتو بان هست و برای همین من نضرم روی ۲ستاره هست

  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه مترو شهيد صياد شيرازی تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه مترو شهيد صياد شيرازی تهران ندارد.