info
عکس ایستگاه اتوبوس بوعلی
category

ایستگاه اتوبوس بوعلی محله شهرک اوج کلی، کرج

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بوعلی

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

ایستگاه اتوبوس بوعلی (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک اوج کلی کرج و بلوار نبوت واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفده ایستگاه اتوبوس در محله شهرک اوج کلی کرج می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی نبوت، بیمارستان تخصصی سیدالشهداء و مرکز خرید مهستان و همچنین بیمارستان دامپزشکی مرکزی کرج، دفترتیپاکس جهانشهر ، هایپر مهستان، بوستان مهستان و کتابفروشی ایران کرج قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بوعلی کرج

ایستگاه اتوبوس بوعلی کرج در شهر کرج، محله شهرک اوج کلی و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بلوار نبوت قرار دارد. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس بوعلی کرج عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف کرج بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس سرو قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 13 آذر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بوعلی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: دوشنبه 13 آذر ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بوعلی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بوعلی ندارد.
location استان البرز، کرج، بلوار نبوت
ثبت نظر و تصویر
neshan logo