info
عکس ایستگاه اتوبوس فتحی شقاقی
category

ایستگاه اتوبوس فتحی شقاقی (محله جهاد، تهران)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس فتحی شقاقی

ایستگاه اتوبوس فتحی شقاقی (ایستگاه اتوبوس) در محله جهاد تهران و خیابان فتحی شقاقی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفت ایستگاه اتوبوس در محله جهاد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پارسه برد و همچنین آزمایشگاه تشخیص پزشکی نامدار، پیتزا میخوش، قنادی شهرزاد، کلینیک ایمپلنت دکتر فرشید اختری و عینک سازی مجیک قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس فتحی شقاقی تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس فتحی شقاقی تهران، شهر تهران، محله جهاد است. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه شهید گمنام، فتحی شقاقی، بین میدان سلماس و کاج قرار دارد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس فتحی شقاقی تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو میدان جهاد قرار دارد. همچنین شما می‌توانید تاکسی سرویس رز را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس فتحی شقاقی تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده فتحی شقاقی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس سوپر
  بزرگراه کردستان، شریفی، مهرام، بین سی و سوم و سی و دوم
 • ایستگاه اتوبوس سازمان آب
  دکتر فاطمی، بین حجاب و دائمی
 • ایستگاه اتوبوس شهروند
  بزرگراه شهید گمنام
 • ایستگاه اتوبوس قدس
  ولیعصر، بین نوربخش و غفاری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس فتحی شقاقی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس فتحی شقاقی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس فتحی شقاقی ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه شهید گمنام، فتحی شقاقی، بین میدان سلماس و کاج
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo