info
عکس ایستگاه اتوبوس فتحی شقاقی
category

ایستگاه اتوبوس فتحی شقاقی محله جهاد، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس فتحی شقاقی

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

ایستگاه اتوبوس فتحی شقاقی (ایستگاه اتوبوس) در محله جهاد تهران و خیابان فتحی شقاقی واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله جهاد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پارسه برد و همچنین تالار پذیرایی قصر گلها، عینک سروش، اوریجینال فود، کنز برگر و مطب دکتر الهه لطفی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس فتحی شقاقی تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس فتحی شقاقی تهران، شهر تهران، محله جهاد است. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه شهید گمنام، فتحی شقاقی، بین میدان سلماس و کاج قرار دارد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس فتحی شقاقی تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو میدان جهاد قرار دارد. همچنین شما می‌توانید آژانس تیزپا را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس فتحی شقاقی تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.
مکان‌های مشابه ایستگاه اتوبوس فتحی شقاقی


آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار یکشنبه 30 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس فتحی شقاقی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: یکشنبه 30 اردیبهشت ماه 1403
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس فتحی شقاقی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس فتحی شقاقی ندارد.
location استان تهران، تهران، بزرگراه شهید گمنام، فتحی شقاقی، بین میدان سلماس و کاج
ثبت نظر و تصویر
neshan logo