info
عکس ایستگاه اتوبوس خاقانی 26
category

ایستگاه اتوبوس خاقانی 26 (محله رضاشهر، مشهد)

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس خاقانی 26

ایستگاه اتوبوس خاقانی 26 (ایستگاه اتوبوس) در محله رضاشهر مشهد و بلوار خاقانی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و هفت ایستگاه اتوبوس در محله رضاشهر مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی نانوایی، فست فود خان احمدی، مسکن ارسلان، فروشگاه بابا حراج و کاریابی و بیمه بیکاری قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس خاقانی 26 مشهد

ایستگاه اتوبوس خاقانی 26 مشهد را می‌توانید در شهر مشهد، محله رضاشهر پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار پیروزی، بلوار خاقانی، بین خاقانی26 و 28 می‌باشد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس خاقانی 26 مشهد عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف مشهد دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس شبانه روزی ستاره شهر واقع شده است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده خاقانی 26 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس رضوی 2
  بلوار پیروزی، دعبل خزاعی، بلوار رضوی، بین رضوی 2 و 4
 • ایستگاه اتوبوس انتهای رضوی
  بلوار پیروزی، بلوار رضوی، بین رضوی37 و 39
 • ایستگاه اتوبوس رضوی 3
  بلوار پیروزی، دعبل خزاعی، بلوار رضوی، بین رضوی 1 و رضوی3
 • ایستگاه اتوبوس میدان شهید مهدوی
  بلوار پیروزی، بلوار دلاوران، بین میدان شهید علی مهدوی و دلاوران 3
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس خاقانی 26 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس خاقانی 26 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس خاقانی 26 ندارد.
  neshan logo