عکس ایستگاه اتوبوس اشرفي اصفهاني
مشاهده در نقشه نشان
این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.
category

ایستگاه اتوبوس اشرفي اصفهاني (اصفهان)

ایستگاه اتوبوس
استان اصفهان اصفهان استان اصفهان، اصفهان، بزرگراه شهید خرازی

موقعیت ایستگاه اتوبوس اشرفي اصفهاني را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس اشرفي اصفهاني (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و بزرگراه شهید خرازی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی لیتوگرافی ثانیه و همچنین فروشگاه چوبک ابزار، گروه صنعتی بازرگانی الکترومگاژن، بانک ملت شعبه کهندژ، غذای سنتی ایده آل و هیدرولیک رادمن قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس اشرفي اصفهاني

ایستگاه اتوبوس اشرفي اصفهاني یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اصفهان است که در بزرگراه شهید خرازی قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه شهید خرازی است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس اشرفي اصفهاني عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف اصفهان بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

همچنین شما می‌توانید تاکسی تلفنی ایمان را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس اشرفي اصفهاني مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.مکان‌های مشابه ایستگاه اتوبوس اشرفي اصفهاني


آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار یکشنبه 21 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس اشرفي اصفهاني اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

آخرین بروزرسانی: یکشنبه 21 اسفند ماه 1401
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس اشرفي اصفهاني در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس اشرفي اصفهاني ندارد.
neshan logo