عکس ایستگاه اتوبوس مدرسه مسجد
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس مدرسه مسجد (محله آل احمد، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، کارگر شمالی، بین رز و لاله

موقعیت ایستگاه اتوبوس مدرسه مسجد در محله آل احمد تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس مدرسه مسجد (ایستگاه اتوبوس) در محله آل احمد تهران و خیابان کارگر شمالی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سیزده ایستگاه اتوبوس در محله آل احمد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان شریعتی، موزه فرش ایران و مرکز خرید لاله و همچنین مسجد امیر، پمپ بنزین، رستوران منصور، مرکز روماتیسم ایران و کلینیک دندانپزشکی صدف قرار گرفته است.




راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، کارگر شمالی، بین رز و لاله


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مدرسه مسجد واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مدرسه مخابرات
  کارگر شمالی
 • ایستگاه اتوبوس مخابرات
  کارگر شمالی
 • ایستگاه اتوبوس جمالزاده
  بلوار کشاورز، جمالزاده، بین واحدی و باقرخان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مدرسه مسجد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مدرسه مسجد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مدرسه مسجد ندارد.
  neshan logo