info
عکس فلکه دوم
category

فلکه دوم محله فردوس، تهران

پلیس راهنمایی و رانندگی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی فلکه دوم

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

فلکه دوم (پلیس راهنمایی و رانندگی) در محله فردوس تهران و خیابان فلکه دوم صادقیه واقع شده است. این مرکز یکی از سه پلیس راهنمایی و رانندگی در محله فردوس تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان تخصصی ابن سینا و پاساژ طلا و جواهر شبنم و همچنین دارالترجمه داریان، کافی نت سبحان، میدان دوم صادقیه، مجتمع طلا و سفر رو ایرانیان قرار گرفته است.
آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۲ نشان) در تاریخ سه شنبه 04 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فلکه دوم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 04 اردیبهشت ماه 1403
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد فلکه دوم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فلکه دوم ندارد.
location استان تهران، تهران، فلکه دوم صادقیه، نرسیده به بلوار آیت الله کاشانی
ثبت نظر و تصویر
neshan logo