عکس ایستگاه اتوبوس مدرسه سه راه مجاهدین
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس مدرسه سه راه مجاهدین (محله دروازه شمیران، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، ابن سینا، نرسیده به شهید صیادخدایی

موقعیت ایستگاه اتوبوس مدرسه سه راه مجاهدین در محله دروازه شمیران تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس مدرسه سه راه مجاهدین (ایستگاه اتوبوس) در محله دروازه شمیران تهران و خیابان ابن سینا واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی ایستگاه اتوبوس در محله دروازه شمیران تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان شفا یحیائیان، باغ موزه نگارستان و بازار بزرگ بهارستان و همچنین مجلس شورای اسلامی، تالار سیاره، رستوران روحی، کافه روحی و پمپ بنزین 125 بهارستان قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو بهارستان، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مدرسه سه راه مجاهدین

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس مدرسه سه راه مجاهدین است که در محله دروازه شمیران خیابان ابن سینا قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در ابن سینا، نرسیده به شهید صیادخدایی قرار دارد. ایستگاه اتوبوس مدرسه سه راه مجاهدین محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو سعدی قرار دارد. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس قاین قرار دارد.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس مدرسه سه راه مجاهدین مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، ابن سینا، نرسیده به شهید صیادخدایی


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مدرسه سه راه مجاهدین واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس دروازه دولت
  سعدی شمالی، بین معمار مخصوص و تقوی
 • ایستگاه اتوبوس سراج
  امیرکبیر، بین نویدی و سراج الملک
 • ایستگاه اتوبوس پیچ شمیران م قدس
  شریعتی، بین سمنان و یونسی زاده
 • ایستگاه اتوبوس بانک کشاورزی
  سعدی جنوبی، بین بیمه و نوشین
 • ایستگاه اتوبوس هدایت
  سعدی شمالی، تلگرافخانه
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مدرسه سه راه مجاهدین اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مدرسه سه راه مجاهدین در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مدرسه سه راه مجاهدین ندارد.
  neshan logo