info
عکس باشگاه بدنسازی سورنا
category

باشگاه بدنسازی سورنا محله افسریه جنوبی، تهران

سالن و مجموعه ورزشی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی باشگاه بدنسازی سورنا

باشگاه بدنسازی سورنا (سالن و مجموعه ورزشی) در محله افسریه جنوبی تهران و خیابان پرورده واقع شده است. این مجتمع یکی از ده مجموعه ورزشی در محله افسریه جنوبی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی پارک فجر و مرکز خرید سرای ایرانی و همچنین مسجد امام جعفر صادق (ع) افسریه، رنگ فروشی پارس، نیازکده، مرکز خرید نیکروز و بانک ملت قرار گرفته است.
سایر سالن‌های ورزشی که در محدوده باشگاه بدنسازی سورنا واقع شده‌اند:

 • زمین چمن مصنوعی
  بلوار ابوذر، وثیقی
 • مجتمع ورزشی برادران کاکاوند
  ابومسلم خراسانی، یاس
 • باشگاه بدنسازی آسمان افسریه
  بزرگراه بسیج، احمدی، حقیقت - هشتم
 • باشگاه ورزشی
  بسیج، خاتم الانبیا، شانزده متری یکم، بین تاج میری و والفجر دوم
 • باشگاه بدنسازی
  بزرگراه بسیج
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط پسرحاجی (شهریار سطح ۱۰ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی باشگاه بدنسازی سورنا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد باشگاه بدنسازی سورنا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه باشگاه بدنسازی سورنا ندارد.
  neshan logo