info
عکس کلاسیک شوی مدرن آفتاب
category

کلاسیک شوی مدرن آفتاب (محله شیراز، تهران)

درباره‌ی کلاسیک شوی مدرن آفتاب

کلاسیک شوی مدرن آفتاب (فروشگاه) در محله شیراز تهران و بزرگراه شهید همت، شیخ بهائی واقع شده است. این فروشگاه یکی از پنجاه و هفت فروشگاه در محله شیراز تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان بقیه الله الاعظم (عج) و برج میلنیوم و همچنین هتل تاج محل، رستوران تاج محل، داروخانه شیخ بهایی، ساختمان مرکزی شرکت مخابرات ایران و شرکت مهندسین مشاور آب و محیط خاورمیانه قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های که در محدوده کلاسیک شوی مدرن آفتاب واقع شده‌اند:

 • فروشگاه اکسینو
  بزرگراه شهید سلیمانی، حکیم، شیخ بهایی
 • شرکت فروش موتورسیکلت جهان
  بزرگراه کردستان، شصت و ششم
 • دفتر فروش چوب سرو کامران
  ملاصدرا، شیرازی
 • Keyhan Kulturhaus
  همت، شیراز جنوبی، رضوان
 • فروشگاه آنلاین haymall
  بزرگراه کردستان، شیراز جنوبی، بین موسوی و زرتشتیان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی کلاسیک شوی مدرن آفتاب اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد کلاسیک شوی مدرن آفتاب در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه کلاسیک شوی مدرن آفتاب ندارد.
  neshan logo