info
عکس ایستگاه اتوبوس نکیسا
category

ایستگاه اتوبوس نکیسا محله صدا و سیما، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس نکیسا

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

ایستگاه اتوبوس نکیسا (ایستگاه اتوبوس) در محله صدا و سیما یزد و بلوار شهید حاج محمدعلی سامعی واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و یک ایستگاه اتوبوس در محله صدا و سیما یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی نانوایی، باشگاه ورزشی بانوان آریسا، برج فرمانیه یزد، ایستگاه اتوبوس نکیسا و سوپر آران قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس نکیسا یزد

ایستگاه اتوبوس نکیسا یزد یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر یزد است که در محله صدا و سیما قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار شهید حاج محمدعلی سامعی قرار دارد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس نکیسا یزد عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف یزد دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

همچنین شما می‌توانید آژانس ارابه را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس نکیسا یزد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.
مکان‌های مشابه ایستگاه اتوبوس نکیسا


آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 13 آذر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس نکیسا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: دوشنبه 13 آذر ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس نکیسا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس نکیسا ندارد.
location استان یزد، یزد، بلوار شهید حاج محمدعلی سامعی
ثبت نظر و تصویر
neshan logo