info
عکس ایستگاه اتوبوس ابتداي علامه اميني
category

ایستگاه اتوبوس ابتداي علامه اميني اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ابتداي علامه اميني

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

ایستگاه اتوبوس ابتداي علامه اميني (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان علامه امینی شرقی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند گیملند (سرزمین بازی)، موزه دفاع مقدس و مجتمع مسکونی و تجاری کوثر و همچنین شرکت ژرف کارجم ، پارک کودک غدیر، قهوه اعلا، کلینیک ساختمانی اقطار و آبمیوه چند مزه قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ابتداي علامه اميني اصفهان

در شهر اصفهان، ، ایستگاه اتوبوس ابتداي علامه اميني اصفهان قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در علامه امینی شرقی، بین صیاد شیرازی و پسندیده قرار گرفته است. ایستگاه اتوبوس ابتداي علامه اميني اصفهان محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف اصفهان می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس ابتداي علامه اميني اصفهان مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ابتداي علامه اميني اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ابتداي علامه اميني در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ابتداي علامه اميني ندارد.
location استان اصفهان، اصفهان، علامه امینی شرقی، بین صیاد شیرازی و پسندیده
ثبت نظر و تصویر
neshan logo