info
عکس تهیه غذا حاج محمد
category

تهیه غذا حاج محمد محله فلسطین - انقلاب، تهران

کترینگ و آشپزخانه
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی تهیه غذا حاج محمد

تهیه غذا حاج محمد (کترینگ و آشپزخانه) در محله فلسطین - انقلاب تهران و خیابان مرز محله واقع شده است. این مکان یکی از هشت کترینگ و آشپزخانه در محله فلسطین - انقلاب تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان مدائن و پاساژ شانزلیزه و همچنین تئاتر شهر، رستوران ولیمه، کافه پرسه، کافه قنادی بامداد و تالار تشریفاتی برازنده قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو تئاترشهر، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر آشپزخانه‌های که در محدوده تهیه غذا حاج محمد واقع شده‌اند:

 • تهیه غذای نگین البرز
  بلوار کشاورز، نادری، ایتالیا، بین سرپرست و محتشمی پور
 • غذای سنتی و مدرن مهربانو
  جمهوری اسلامی، دانشگاه، نرسیده به صدقیانی
 • کترینگ آذربایجان
  جمهوری اسلامی، رم
 • رستوران پله
  جمهوری اسلامی، یغما، بین تلفنخانه و صداقت
 • تهیه غذای چاشت
  ولیعصر، هاشمی فر، بین اول و رازی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی تهیه غذا حاج محمد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد تهیه غذا حاج محمد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه تهیه غذا حاج محمد ندارد.
  neshan logo