عکس بیمارستان آرش
category

بیمارستان آرش (محله تهرانپارس غربی، تهران)

بیمارستان
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه شهید سلیمانی، باغدار نیا، بین 160/1 و عبد المجید 162

موقعیت بیمارستان آرش در محله تهرانپارس غربی تهران را به همراه آدرس و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

بیمارستان آرش (بیمارستان) در محله تهرانپارس غربی تهران و خیابان باغدار نیا واقع شده است. این مرکز درمانی یکی از سه بیمارستان در محله تهرانپارس غربی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان جامع بانوان آرش و مجتمع تجاری تندیس و همچنین رستوران بین المللی 133، فروشگاه پوشاک بهارک، استخر موج طلایی تهران، پایگاه بیمارستان آرش و بیمارستان دامپزشکی هونام قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مرکز درمانی به ایستگاه مترو شهيد باقری، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه شهید سلیمانی، باغدار نیا، بین 160/1 و عبد المجید 162


سایر بیمارستان‌های که در محدوده بیمارستان آرش واقع شده‌اند:

 • بیمارستان جامع بانوان آرش
  (3.0)
  بزرگراه باقری، عبد المجید، عبد المجید 162 غربی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 17 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بیمارستان آرش تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  بیمارستان

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 17 آبان ماه 1401

  نظرات کاربران در مورد بیمارستان آرش

  • avatar
   Eshghi (شهریار سطح ۴) سه شنبه 23 فروردین ماه 1401

   خوبه

  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بیمارستان آرش تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بیمارستان آرش تهران ندارد.