info
عکس ایستگاه اتوبوس پایانه خانی‌آبادنو
category

ایستگاه اتوبوس پایانه خانی‌آبادنو محله خانی آباد جنوبی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پایانه خانی‌آبادنو

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

ایستگاه اتوبوس پایانه خانی‌آبادنو (ایستگاه اتوبوس) در محله خانی آباد جنوبی تهران و خیابان بهشت واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله خانی آباد جنوبی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار بزرگ آهن تهران (آهن مکان) و همچنین پارک بهشت، قهوه خانه حاج علی، نمایندگی مرکزی کلاچ اتوماتیک برقی اتاکو ، سرویس بهداشتی پایانه و الکتریکی مهدی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پایانه خانی‌آبادنو تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس پایانه خانی‌آبادنو تهران، شهر تهران، محله خانی آباد جنوبی است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه آزادگان، میثاق، بهشت می‌باشد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس پایانه خانی‌آبادنو تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس پویا واقع شده است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس پایانه خانی‌آبادنو تهران و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط فازی (شهریار سطح ۱۲ نشان) در تاریخ دوشنبه 13 آذر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پایانه خانی‌آبادنو اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: دوشنبه 13 آذر ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پایانه خانی‌آبادنو در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پایانه خانی‌آبادنو ندارد.
location استان تهران، تهران، بزرگراه آزادگان، میثاق، بهشت
ثبت نظر و تصویر
neshan logo