info
عکس ایستگاه اتوبوس بهرام آباد
category

ایستگاه اتوبوس بهرام آباد اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بهرام آباد

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

ایستگاه اتوبوس بهرام آباد (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان بهارستان غربی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بوستان بهرام آباد و همچنین کارواش زاینده رود، رستوران ژینوس، استوک یدک مختاری، صافکاری و نقاشی مهرگان و فروشگاه لاستیک ابوالفضل قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بهرام آباد اصفهان

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اصفهان، ایستگاه اتوبوس بهرام آباد اصفهان است که در محله ناصر خسرو قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بهارستان غربی، بین سهند و بهاره واقع شده است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس بهرام آباد اصفهان عبور می‌کنند، به نقاط مختلف اصفهان بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی سرویس اروند قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس بهرام آباد اصفهان مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 08 آذر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بهرام آباد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 08 آذر ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بهرام آباد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بهرام آباد ندارد.
location استان اصفهان، اصفهان، بهارستان غربی، بین سهند و بهاره
ثبت نظر و تصویر
neshan logo