info
عکس ایستگاه اتوبوس مدرسه شهید احمدی روشن
category

ایستگاه اتوبوس مدرسه شهید احمدی روشن محله سجاد، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مدرسه شهید احمدی روشن

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

ایستگاه اتوبوس مدرسه شهید احمدی روشن (ایستگاه اتوبوس) در محله سجاد تهران و خیابان سجاد جنوبی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفت ایستگاه اتوبوس در محله سجاد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی و پاساژ بهاران و همچنین میدان میوه و تره بار بهاران، اتو بار شاندیز بار، شیرینی میلاد، آموزشگاه رانندگی امیر کبیر و شرکت اسدینل قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مدرسه شهید احمدی روشن تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس مدرسه شهید احمدی روشن تهران است که در محله سجاد قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در پیغمبری، سجاد جنوبی، بین کیانی و اسلامی قرار گرفته است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس مدرسه شهید احمدی روشن تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

آژانس ثامن هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس مدرسه شهید احمدی روشن تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 02 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مدرسه شهید احمدی روشن اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 02 خرداد ماه 1403
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مدرسه شهید احمدی روشن در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مدرسه شهید احمدی روشن ندارد.
location استان تهران، تهران، پیغمبری، سجاد جنوبی، بین کیانی و اسلامی
ثبت نظر و تصویر
neshan logo