info
عکس ایستگاه اتوبوس فلسطین
category

ایستگاه اتوبوس فلسطین محله کشاورز - پارک لاله، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس فلسطین

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

ایستگاه اتوبوس فلسطین (ایستگاه اتوبوس) در محله کشاورز - پارک لاله تهران و بلوار کشاورز واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و هفت ایستگاه اتوبوس در محله کشاورز - پارک لاله تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان شهید مصطفی خمینی و موزه تصاویر معاصر و همچنین رستوران شاندرمن، امداد خودرو کیا، هتل ورنوس، بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی ساسان و مطب دکتر کاظم قدوسی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس فلسطین تهران

در شهر تهران، محله کشاورز - پارک لاله ، ایستگاه اتوبوس فلسطین تهران قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار کشاورز، بین سعید و شوریده می‌باشد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس فلسطین تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

ایستگاه مترو تئاتر شهر نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد. همچنین آژانس تیزپا را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس فلسطین تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 02 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس فلسطین اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 02 خرداد ماه 1403
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس فلسطین در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس فلسطین ندارد.
location استان تهران، تهران، بلوار کشاورز، بین سعید و شوریده
ثبت نظر و تصویر
neshan logo