info
عکس پوشاک بزرگ عظیمی (vip)
category

پوشاک بزرگ عظیمی (vip) محله صادقیه، تهران

فروشگاه لباس

درباره‌ی پوشاک بزرگ عظیمی (vip)

پوشاک بزرگ عظیمی (vip) (فروشگاه لباس) در محله صادقیه تهران و خیابان شهدای صادقیه واقع شده است. این فروشگاه یکی از شصت و سه فروشگاه لباس در محله صادقیه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند Taha Translation Office و برج گلدیس و همچنین مسجد امام صادق (ع)، صرافی یاران، فست فود پاییز، سپهر 360 و پاساژ افق قرار گرفته است.

درباره فروشگاه پوشاک بزرگ عظیمی (vip) تهران

فروشگاه پوشاک بزرگ عظیمی (vip) تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله صادقیه و پیدا کنید. فروشگاه پوشاک بزرگ عظیمی (vip) تهران یکی از فروشگاه‌های خوب محله صادقیه است و مشتریان زیادی دارد. فروشگاه پوشاک خانواده آریا، جین ایران و فروشگاه لباس Next از جمله فروشگاه‌های دیگری هستند که در این محدوده قرار دارند.

چطور به فروشگاه پوشاک بزرگ عظیمی (vip) تهران برویم؟

مسیریاب نشان، بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه پوشاک بزرگ عظیمی (vip) تهران را به شما پیشنهاد می‌دهد. اگر برای در امان بودن از ترافیک و کمک به کاهش آلودگی هوا قصد دارید از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس پایانه مترو صادقیه میدان ولیعصر قرار دارد. همچنین در نزدیکی فروشگاه پوشاک بزرگ عظیمی (vip) تهران ایستگاه مترو طرشت نیز قرار دارد. اپلیکیشن نشان در مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو به شما کمک می‌کند و نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان را با شما به اشتراک می‌گذارد.

اگر شما هم به فروشگاه پوشاک بزرگ عظیمی (vip) تهران رفتید، حتماً نظرتان در مورد آن را از طریق کامنت با ما به اشتراک بگذارید. عکس‌هایی از این فروشگاه را در ادامه مشاهده می‌کنید. از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" تصاویر مربوط به فروشگاه پوشاک بزرگ عظیمی (vip) تهران را با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های لباس که در محدوده پوشاک بزرگ عظیمی (vip) واقع شده‌اند:

 • فروشگاه پوشاک خانواده آریا
  فردوس شرقی، بعد از ولیعصر
 • جین ایران
  بلوار آیت الله کاشانی، بین سازمان آب و بوستان یکم
 • فروشگاه لباس Next
  بلوار آیت الله کاشانی، بوستان یکم، شهید سید علی اصغر معیری، بین گلستان دوم و گلستان یکم
 • جین ایران
  بلوار آیت الله کاشانی، سازمان آب
 • گالری پوشاک ریتا
  ستارخان، بین هشتم و حمید اسدی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاپیتان شاهین (شهریار سطح ۱۰ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پوشاک بزرگ عظیمی (vip) اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پوشاک بزرگ عظیمی (vip) در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پوشاک بزرگ عظیمی (vip) ندارد.
  neshan logo