info
عکس ایستگاه اتوبوس تالار دهم فروردین
category

ایستگاه اتوبوس تالار دهم فروردین محله گلچینان، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس تالار دهم فروردین

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

ایستگاه اتوبوس تالار دهم فروردین (ایستگاه اتوبوس) در محله گلچینان یزد و خیابان شهید رجایی واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهار ایستگاه اتوبوس در محله گلچینان یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان شهید رهنمون و پاساژ کویتی ها و همچنین میدان شهید بهشتی، پاساژ مروارید، فروشگاه رفاه، مسافرخانه بهشتی و بهارستان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس تالار دهم فروردین یزد

آدرس ایستگاه اتوبوس تالار دهم فروردین یزد، شهر یزد، محله گلچینان است. این ایستگاه اتوبوس در شهید رجایی، بین رجایی ششم و بینا واقع شده است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس تالار دهم فروردین یزد عبور می‌کنند، به نقاط مختلف یزد بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی تلفنی پردیس قرار گرفته است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس تالار دهم فروردین یزد و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس تالار دهم فروردین اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس تالار دهم فروردین در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس تالار دهم فروردین ندارد.
location استان یزد، یزد، شهید رجایی، بین رجایی ششم و بینا
ثبت نظر و تصویر
neshan logo