عکس ایستگاه اتوبوس مرکز اقبال
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس مرکز اقبال (محله سر دوراه، یزد)

ایستگاه اتوبوس
استان یزد یزد استان یزد، یزد

موقعیت ایستگاه اتوبوس مرکز اقبال در محله سر دوراه یزد را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس مرکز اقبال (ایستگاه اتوبوس) در محله سر دوراه یزد و بلوار مطهری واقع شده است. این ایستگاه یکی از هجده ایستگاه اتوبوس در محله سر دوراه یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی ستاره و مجتمع تجاری ستاره یزد و همچنین پارک علم و فناوری یزد، عطاری طبیب ایرانی، بازار کاغذی، ظروف یکبار مصرف یاقوت و خودپرداز (بانک صادرات) قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مرکز اقبال

ایستگاه اتوبوس مرکز اقبال را می‌توانید در شهر یزد، محله سر دوراه بلوار مطهری پیدا کنید. برای دسترسی به نقاط مختلف یزد، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس مرکز اقبال عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

همچنین تاکسی تلفنی سینا سیر را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس مرکز اقبال مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان یزد، یزد


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مرکز اقبال واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان شهید بهشتی
  امام خمینی، حاج شیخ غلامرضا فقیه خراسانی
 • ایستگاه اتوبوس بانک مهراقتصاد
  شهید صدوقی شمالی، بین سی سوم و شهیدشیرغلامی
 • ایستگاه اتوبوس میدان باهنر
  شهید صدوقی شمالی، بین سی ششم و تالار هنر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مرکز اقبال اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مرکز اقبال در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مرکز اقبال ندارد.
  neshan logo